Agenturní kancelář - Generali pojišťovna a.s.


Toto není oficiální prezentace Generali pojišťovna a.s.

Napište nám

Zadejte prosím součet těchto čísel:6 + 8 =

Pojistné plánování

 

Jistě se Vám už někdy přihodila nepříjemná situace, která vyžadovala nahlédnutí do konkrétní smlouvy, kterou jste kdysi s pojišťovnou uzavřeli. Mohlo jít o obávané povodně, dopravní nehodu, nebo nějaký občanskoprávní spor, ke kterému byla nutná smlouva o pojištění právní ochrany.

Kolikrát se Vám stalo, že jste konkrétní smlouvu nemohli nalézt? Uvažovali jste, zda jí vůbec uzavřenou máte… A právě Vám je určena tato exkluzivní služba, kterou naše agenturní kancelář nabízí. Pojistné plánování je důležitým mezikrokem k uzavření další smlouvy nebo vyřešení konkrétní pojistné události.

 

Komu je pojistné plánování určeno?

Pojistné plánování je vhodné především pro ty klienty, kteří mají uzavřeny nejrůznější pojistné smlouvy. Díky pojistnému plánování získáte maximální přehled o tom, co a kde máte pojištěno, případně, co je ještě třeba dopojistit.

 

Co se díky pojistnému plánování dozvíte?

K pojistnému plánování je potřebná osobní schůzka, na které se můžete dozvědět následující fakta:

Rádi Vám poradíme v konkrétních oblastech a v případě zájmu s Vámi sepíšeme další potřebné smlouvy, které budou přispívat k Vašemu spokojenému a především bezpečnému životu.

 

Díky pojistnému plánování získáte:


Jak samotné pojistné plánování probíhá?

Jak již bylo výše zmíněno, k vytvoření pojistného plánu je zapotřebí osobní schůzky. Na té s Vámi probereme Vaše stávající pojištění, poradíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Následně Vám vypracujeme osobní pojistný plán, který bude odpovídat Vašim aktuálním potřebám. Díky tohoto pojistného plánu získáte maximální přehled o tom, co všechno máte pojištěno. Kvalitní pojištění chrání nejen Váš majetek, ale také Vás a Vaši rodinu.

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo si chcete sjednat osobní schůzku, kontaktujte nás. Odpovíme Vám v nejkratším možném termínu. Spokojenost našich klientů je pro nás tou největší odměnou!