Agenturní kancelář - Generali pojišťovna a.s.


Toto není oficiální prezentace Generali pojišťovna a.s.

Napište nám

Zadejte prosím součet těchto čísel:2 + 9 =

Heatflow

 

Heatflow je elektrická infra fólie, tvořící topný systém, jenž zásadně překonává ostatní druhy vytápění. Systém heatflow vytváří nejkomfortnější vytápění, má velice nízké provozní náklady, rychlou dobou zátopu, přesnou regulaci a mnoholetou životnost s absolutně bezúdržbovým a bezporuchovým provozem. Systém heatflow je využíván jako primární zdroj vytápění ve variantách – podlahové nebo stropní vytápění.

Celoplošná patentovaná technologie heatflow dokáže efektivně akumulovat podlahu i stěny a vytváří ideální stav rovnoměrného sálání z celé konstrukce, které nejkomfortněji a nejefektivněji ohřívá vzduch.

 

Základní informace
 

Patentovaná technologie heatflow, kterou výrobce – společnost Naos Europe, využívá jako jediná na světě, celoplošně předává energii do podlahové vrstvy, kterou tak rovnoměrně nahřívá bez teplotních rozdílů. Efektivně nahřátá podlahová vrstva pak vyzařuje přijatou energii do prostoru na delší vzdálenost a hloubkově tak akumuluje celou plochu stěn.

Heatflow vytváří ideální stav rovnoměrné akumulace celé konstrukce domu, která tak nejefektivněji a nejkomfortněji ohřívá vzduch.

 

Úspora – velice nízké provozní náklady

 

Systém heatflow se vyznačuje velice nízkými provozními náklady. Energie, spotřebovaná k akumulaci podlahy je efektivně využitá k následnému prohřátí stěn, které velkoplošně ohřívají vzduch. Ačkoliv je účinnost podobná, jako u jiných elektrických topidel, výsledná efektivita vytápění heatflow je násobně vyšší. 

 

Komfort – přijemné teplo

 

Celkově nahřátá konstrukce rovnoměrně ohřívá vzduch, vytváří stálou tepelnou pohodu, eliminuje lokální přetápění, víření prachu a vysušování vzduchu. Sytém má velice rychlý náběh teplot a zcela přesnou regulaci.

 

Zdraví – vnitřní klima bez bakterií

 

Heatflow vlivem svého fungování zcela zabraňuje vzniku vlhkosti v konstrukci a na stěnách, eliminuje tak možnost tvorby bakterií a plísní, čímž vytváří zásadní rozdíl v kvalitě vzduchu uvnitř interiéru. Vlhkost z konstrukce je neustále vytlačována do vzduchu, který tak není vysušený.

 

Životnost a údržba

 

Heatflow se vyznačuje absolutně bezúdržbovým a bezporuchovým provozem. Garance stálé účinnosti systému heatflow je při nepřetržitém provozu min. 30 let.


 

více na www.heatflow.cz

žádost o předběžnou nabídku zdarma